Hakkımızda

2012 yılından bu yana “Endüstriyel ve Evsel Atıksu Arıtımında Su ve Değerli Ürün Geri Kazanımı ve Membran uygulamaları" konusunda sizlere AR-GE'ye dayalı olarak geliştirmekte olduğumuz, bunu yaparken de çevreci “temiz teknoloji” kullanarak sektörel atıksu problemlerine, en uygun, ekonomik ve inovatif çözümler arayan ve uygulayan firmamızı sizlere tanıtmaktan gurur ve memnuniyet duymaktayız.
Bychim Kimya çıktığı bu yolda, bilim odaklı çalışmalarıyla sanayicilerin her zaman yanında olmuş, problemlerinin çözümündeki özgün yaklaşımlarıyla her zaman takdir toplamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi gibi kendi branşlarında dünyanın en saygın üniversite akademik kadrolarında bulunan değerli öğretim üyeleri ve onları destekleyen çok değerli teknik ekibimiz başarımızın temelini oluşturmaktadır. Bychim Kimya bilimsel çalışmalarla desteklenen proses çözümlerinizde “Daha Temiz Bir Dünya için Yenileşim” sloganıyla hep daha iyiyi hedeflemiş ve bu doğrultuda hizmet vermiştir.
Bu başarısının yanında uluslararası platformlarda adından sıkça söz ettiren, yenilikçi membran uygulamarının öncülerinden “Koch Membrane” firmasıyla distribütörlük anlaşması yapılmış olup, endüstriyel ölçekli tüm tesislerde Koch Membran ürünlerinin kullanılmasıyla ilgili olarak prensipte anlaşılmıştır. Ayrıca firmamız 2016 yılı içerisinde sektördeki son gelişmeleri yakından takip ederek, endüstrideki arıtması oldukça zor atıksulara çözüm niteliğinde olabilecek seramik membranlar için de “Cembrane Ceramic Membrane” firması ile distribütörlük antlaşmasını imzalamıştır.
Bychim Kimya yarattığı katma değer ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışında çevresel konularda şimdi olduğu gibi gelecekte de öncü olmaya devam edecektir. Kurulduğumuz günden bu güne kadar, artan rekabet gücümüzle, arıtma ve geri kazanım sektörüne yön vererek başarılarımızı sürdüreceğimize olan inancımız tamdır.
Elde ettiğimiz kazanımlarda emeği bulunan başta çalışanlarımız olmak üzere, akademisyenlerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza değerli katkıları ve Bychim Kimya’ya duydukları güven ve bağlılıklarından dolayı teşekkür ederiz.
 
Yavuz RODOP
BYchim Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Genel Müdür